Piegāde

Interneta veikals http://lalina.lv/lv/products-page/  paredz preču piegādi pēc izsūtītas pavadzīmes apmaksas.

Pēc pasūtījuma veikšanas un apmakas LaLina ar Jums sazināsies, lai precizētu piegādes veidu un laiku.

Maksa par preču piegādi:

Latvija-  piegāde 3.50 EUR ar kurjeru trīs dienu laikā no pasūtījuma apmaksas  brīža.

Piegāde bez maksas sākot no 30.00 EUR vai saņemiet adresē: Miera ielā 15, Rīgā, LV-1001, iepriekš sazinoties pa tālruni. Tālrunis: + 371 26401727

Piegāde Eiropā – mēs ar Jums sazināsimies, lai konkretizētu piegādes izmaksas.

Vēlam patīkamu iepirkšanos!

Preču iegādes noteikumi

 1. Izvēlieties sev tīkamo preci(-es), pievienojiet savam pirkumu grozam un apstipriniet.
 2. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi mēs nosūtīsim rēķinu.
 3. Pēc rēķina nosūtīšanas mēs ar jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes nosacījumus. Preču piegāde notiek pēc pasūtījuma. Maksimālais piegādes termiņš ir 7 dienas.
 4. Rīgā pasūtījumus varēsiet saņemt ar kurjerpastu vai pa pastu.
 5. Pirkumam virs EUR 30 – bezmaksas piegāde Latvijas robežās.
 6. Ja preci vēlaties saņemt ārpus Latvijas robežām, mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par sūtījuma izmaksām.
 7. Samaksa par preci jāveic bankas pārskaitījuma veidā 3 dienu laikā no rēķina saņemšanas. Ja apmaksa šajā laikā netiek veikta, tad pasūtījums un rēķins tiek anulēti.
 8. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt preci pārdevējam, izmantojot šo “Klienta atteikuma tiesību veidlapu” (veidlapa), lai nosūtītu atteikumu.
 9. Slēdzot distances līgumu, jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
 10. Jūsu pienākums ir 7 kalendāro dienu laikā pēc atteikuma nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam (kopā ar preces iepakojumu).
 11. Jūs esat atbildīgi par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību īstenošanai noteiktajā termiņā. Prece nedrīkst būt ar lietošanas pazīmēm.
 12. Iepirkšanās www.lalina.lv interneta veikalā notiek saskaņā ar “Patērētāju tiesību aizsardzības likumu”, LR Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumiem Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu” un Eiropas Parlamenta un Padomes 1997. gada 20.maija direktīvu Nr. 97/7/EK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem. Pircējam ir tiesības atgriezt preci. Preci var atgriezt tikai oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektācijā. Uzsākot preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam un prece vairs nevar tikt atgriezta.
 13. Vienmēr, izvēloties vajadzīgo preci, atcerieties, ka, preces izskats, tai skaitā krāsas, var nedaudz atšķirties no datora ekrānā redzamā. Tāpat arī jāņem vērā, ka liela daļa no www.lalina.lv piedāvātajām precēm ir roku darbs, līdz ar to nav iespējams panākt tādu precizitāti kā ražojot mehāniskā veidā.
 14. Neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi: lalina@lalina.lv

Kā izdarīt pasūtījumu

 1. Izvēlieties preci, kuru gribat iegādāties. Nospiežot zem preces “lasīt vairāk”, jūs varat iepazīties ar paplašinātu informāciju par preci.
 2. Ja esat nolēmuši preci iegādāties, nospiediet bultiņu “pirkt” un prece tiks pievienota jūsu pirkumu grozam.
 3. Norēķināties par preci iespējams tikai ar bankas pārskaitījumu.
 4. Pēc pasūtījuma veikšanas iespējami īsākā laikā mēs ar jums telefoniski sazināsimies vai sagatavosim elektronisku rēķinu, kas tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi.
 5. Rēķins apmaksājams 3 dienu laikā no tā izrakstīšanas brīža. Ja rēķins netiek apmaksāts, pasūtījums tiek uzskatīts par nenotikušu.
 6. Pēc pasūtījuma apmaksas tas tiks sagatavots un ar kurjeru vai pastu tiks nogādāts jūsu norādītajā adresē.
 7. Visas preču cenas ir norādītas ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%. Preces cenā nav iekļautas piegādes izmaksas. Rēķinā tās tiek norādītas atsevišķi. Ar piegādes izmaksām varat iepazīties sadaļā Piegāde.
 8. Neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi: lalina@lalina.lv